در حال بارگزاری ...

خرید اقساطی

ضمانت با سفته یا چک
بدون ضامن و وثیقه
کاملا آنلاین
محصولات متنوع

پاسخ: کارت‌های اعتباری خرید قابلیت نقدشوندگی ندارند و شما نمی‌توانید آن را به پول نقد تبدیل کنید، بلکه با استفاده از کد ارائه شده می‌توانید به مبلغ اعتبار کارت از سایت مقصد خرید کنید.

پاسخ: کارت‌های اعتباری خرید تنها یک ماه پس از تاریخ خرید کارت، معتبر هستند و بعد از آن منقضی شده و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

پاسخ: تمامی تعهدات مربوطه اعم از ارسال، ضمانت، موجود بودن کالا و … برعهده فروشگاه مقصد بوده و لندو هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

پاسخ: کارت اعتباری خریداری شده، تا ۴۸ ساعت قابل تغییر است.

پاسخ: در صورتی که قیمت کالای مورد نظر شما بیشتر از مقدار اعتبار تعریف شده کارت‌های اعتباری خرید است، می‌توانید مابقی مبلغ را به صورت نقدی در سایت فروشگاهی مقصد پرداخت کنید. (مثال: برای خرید کالایی با قیمت 730.000 تومان بهتر است یک کارت اعتباری خرید 700.000 تومانی از سایت لندو خریداری کرده و 30.000 تومان باقی مانده را به صورت نقدی در سایت فروشگاهی مقصد پرداخت کنید.)

پاسخ: تمامی تعهدات مربوط به خرید بر عهده سایت فروشگاهی مقصد است.

پاسخ: شما بعد از ثبت سفارش و اعتبارسنجی، یک کد اختصاصی برای خرید از سایت مقصد دریافت می‌کنید و کالا یا خدمت موردنظر را از طریق این کد خریداری می‌کنید. (این کد تخفیف مانند یک کد با تخفیف 100% عمل می‌کند)

پاسخ: قسط اول ، زمان تحویل کارت پرداخت میشود.

پاسخ: بله، شما می توانید به میزان اعتبار کارت اعتباری خرید هر تعداد کالا را از سایت مقصد خریداری کنید.

پاسخ: تغییرات قیمتی کالاها بر عهده سایت مقصد بوده و لندو هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

پاسخ: برای خرید کالایی که 1 میلیون 800 هزار تومان قیمت دارد، بهتر است کارت اعتباری 1 میلیون و 500 هزار تومان خریداری کرده و 300 هزار تومان باقیمانده را یا به صورت نقدی در سایت مقصد پرداخت کنید. راه دیگر، خرید کالایی دیگر با قیمت 200 هزار تومان از همان سایت و در همان سبد خرید است. در غیر این صورت، باقیمانده پول شما از بین خواهد رفت و دیگر قادر به خرید با آن نخواهید بود.

پاسخ: خیر، برای تهیه کارت اعتباری خرید نمی‌توانید هیچگونه پیش پرداختی داشته باشید.

پاسخ: کد اعتباری در پروفایل کاربر ، بصورت الکترونیکی قرار میگیرد.

پاسخ: کد مربوط به کارت های اعتباری خرید را باید طی مراحل ثبت سفارش در سایت مقصد در قسمت مشخص شده برای کد تخفیف وارد کنید.

پاسخ: هر فروشگاه بر اساس کارمزدی که به لندو می‌دهد، سود متفاوتی دارد که در صفحه مربوط به هر فروشگاه، سود آن فروشگاه مشخص شده است.همچنین بسته به اینکه ضمانت با سفته یا ضمانت یا چک را انتخاب کنید سود کارت اعتباری متفاوت خواهد بود.در حالت ضمانت با چک فروشگاه‌ها سود کمتری دارند.

بستن
مقایسه