کالا را چطور ارسال کنید؟

  • لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
  • از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش می تل جداً، خودداری کنید.
  • برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی و… به همراه کالای اصلی ارسال شود.
  • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
  • درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس Info.MiTell@gmail.com ایمیل کنید.
  • اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id) یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان می تل امکان تست آن را داشته باشند.
  • از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

اگر ساکن تهران هستید، برای مرجوع کردن کالای خود می توانید از طریق پیک یا پست اقدام کنید.

 در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز را نمی پذیرند، رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

بازگرداندن کالا

در مرحله اول پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی کالا را مرجوع کنید زمان بررسی 24 ساعت می باشد پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش و تایید توسط آنها هماهنگی لازم با شما جهت تعویض کالا در صورت موجود بودن یا عودت وجه ، صورت میگیرد.

در صورت آسیب‏‏ دیدگی کالا باید حداکثر طی 1 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش می تل اطلاع دهید در غیر این صورت می تل مسئولیتی قبول نمیکند.

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده و از آن استفاده نشده باشد و حداکثر تا 6 ساعت‏، درهمان روز تحویل کالا باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید.

شما میتوانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید، هماهنگ کنید و محصولات را با پیک ارسال کنید در صورت ایراد محصول را تعویض میکنیم یا وجه را عودت خواهیم داد و هزینه پیک را هم واریز می کنیم

شما میتوانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید، هماهنگ کنید و محصولات را با پست ارسال کنید در صورت ایراد محصول را تعویض میکنیم یا وجه را عودت خواهیم داد و هزینه پست را هم واریز می کنیم

در صورت وجود مغایرت، باید حداکثر 1 ساعت پس از دریافت کالا اطلاع رسانی گردد.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های می تل بوده است و می تل در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است که در صورت ایراد یا مغایرت می توانید کالا را بازگردانید.